Designo i Nobilia

O firmie

Designo i Nobilia

Designo, jest polską firmą projektową specjalizującą się w produktach największego producenta kuchni na świecie, Nobilia. „Nobilia, die Kueche” produkuje najwyższej jakości kuchnie już od 50 lat. Jej ciągłe sukcesy i kilkudziesięcioletnie doświadczenie jest najlepszą rekomendacją. Jeszcze przed kilkoma laty była na szóstym miejscu pod względem znajomości marki i ilości sprzedanych kuchni. Dziś ma największy udział na rynku zachodnioeuropejskim i wyprzedza z dużym dystansem kolejnych producentów. Nie tylko wartościami statystycznymi ale również cenowo bije ich na głowę. Kuchnie Nobilia są korzystniejsze cenowo od każdego zachodniego oferenta. Designo współpracuje z Nobilia od wielu lat i zdołało zdobyć wszechstronne doświadczenie i specjalizacje projektowe potwierdzone certyfikatami Nobilia.

Nasza kolekcja

W naszej ofercie znajduje się kompletny asortyment Nobilii łącznie ponad 85 wariantów szerokiej gamy programów kuchennych, z których możecie Państwo wybierać. Dodatkowo, jesteśmy w stanie zaprojektować doskonale pasującą kuchnie na miarę, która wzbudzi podziw nawet najbardziej wymagającego klienta.
Nasz wybór produktów, wzorów i materiałów jest niezwykle szeroki, począwszy od laminatów i folii, przez akryl, lakier, drewno i szkło po blaty kompozytowe i granitowe.
Niemieckie kuchnie sa znane z trwałości i zaawansowania technicznego, co oznaczałoby że powinny być drogie. Jednak mimo, że nie bawimy się w chwyty reklamowe typu „wyprzedaż” lub „pospiesz się, bo oferta jest limitowana ilościowo lub czasowo”. Oraz, mimo że oferujemy bardzo dobry jakościowo produkt, zaawansowane technicznie rozwiązania, bezpieczne ekologicznie materiały to potrafimy zaoferować rewelacyjną kalkulację.

Ceny

Średnio nasze kuchnie są sprzedawane za 30% mniej niż u innych podobnych do nas oferentów. Nasze kuchnie są solidnie zbudowane i dostarczane pod Państwa drzwi z wszystkimi akcesoriami wewnętrznymi, wszystkie drzwiczki i szuflady są już zainstalowane. Użytkownik niemiecki ma zwyczaj przy przeprowadzce zbierać swoją ulubiona kuchnię ze sobą dlatego też wysoka trwałość jest konieczna i jest standardową cechą naszych produktów.

Czym się róznimy

Nasz asortyment przyjeżdża bezpośrednio z fabryki Nobilia w Niemczech, fabrycznym transportem obojętnie czy to jest duża, czy mała kuchnia, czy tez tylko domówienie. Kuchnie Nobilia są bezpiecznie zapakowane i opatrzone numerem zamówienia i nazwiskiem klienta. U nas jest to przejrzyste, można być przy rozładunku i przekonać się w każdym przypadku i czasie, że produkt jest faktycznie wyprodukowany w Niemczech. Oznacza to, że macie Państwo pewność pochodzenia oraz jakości.

Darmowa konsultacja

Pozbądźcie się Państwo stresu kupowania kuchni! Wystarczy umówić się na spotkaniu w naszym studiu, a nasi doświadczeni projektanci stworzą szybko indywidualny projekt kuchni. Dysponują największym w Polsce wyborem jakościowych próbek, tak żeby Państwo mogli wybrać styl, który najlepiej będzie pasował do naturalnego oświetlenia i klimatu Państwa pomieszczenia. Grafika komputerowa, wizualizacje i automatycznie dokonana wycena ułatwi Państwu decyzję.

Zarządzanie projektem

Po sprecyzowaniu konfiguracji elementów kuchni zapewniamy kompletny serwis: Oferujemy fachowy pomiar, plany instalacyjne, transport i montaż. Nasi montażyści są doświadczonymi profesjonalistami z wieloma latami doświadczenia w swoim zawodzie. Każda instalacja kuchni jest kierowana przez menadżera projektu, który również zajmie się ustalaniem przed-instalacyjnym aby ocenić, czy wszystko jest przygotowane w zgodzie z wymaganiami elektrycznymi, hydraulicznymi, gazowymi, itp.

Bezkonkurencyjny serwis

Nie dość ze jesteśmy dumni z wyjątkowej jakości naszych produktów, pragniemy aby otrzymali państwo bezkonkurencyjny serwis od pierwszego zapytania po dostarczenie, instalacje i profesjonalne czyszczenie w waszej kuchni. Wierzymy ze najlepsza forma reklamy jest sposób w jaki nasi istniejący klienci komunikują swoje doświadczenia swoim przyjaciołom i rodzinie. Przykładem tego jest nasza Darmowy Serwis Dostarczenia „Biała Rękawiczka”. Jesteśmy dumni z tego ze udaje się nam za pierwszym razem, wiec mamy własną drużynę doświadczonych ludzi od dostarczania. Czy chodzi jedynie o dostawę, czy montaż, każdy dostarczony produkt będzie odłożony bezpiecznie w waszym domu przez fachowy transport, który z szacunkiem potraktuje waszą nowa kuchnie i wasze mieszkanie. Nasz klient jest w centrum wszystkiego co robimy!

5-letnia gwarancja

Nasze produkty i serwis są pierwszej klasy wiec jesteśmy szczęśliwi ze możemy zaoferować 5 letnia gwarancje producenta na wszystkie jednostki i również 2 letnia gwarancje montażysty jeżeli zdecydowałeś się skorzystać z naszego profesjonalnego serwisu instalacyjnego. Spokojna głowa i satysfakcja klienta są podstawami naszego biznesu.

Pozostale produkty z oferty:
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.